Teenused

Tampotrükk reklaamkingitustele
Tampotrükki kasutatakse logode ja kirjade pealekandmiseks väikemõõdulistele ja kõvapinnalistele esemetele. Trükkimisel kantakse kujutis pinnale templi põhimõttel, kujundus trükipadjal on peegelpildis. Tampotrükk on üks levinumaid sümboolika pealekandmise meetodeid.

Materjalid: keraamika, metall, plastmass, klaas, puit, nahk.

Võimalikud tooted: pastapliiatsid ja muud kirjutusvahendid, kruusid-klaasid, võtmehoidjad, mapid, kellad, tulemasinad, mälupulgad, registraatorid, helkurid, kilekaaned, mapid, märkmikud, rahakotid, pisiplastika, mälupulgad.

Eelised: Võimalik trükkida erikujulistele toodetele – kumeratele ja nõgusatele pindadele. Kujutised on väga täpsed, see võimaldab trükkida väga väikeseid kirju ja kujutisi.
Piirangud: Piiratud on trükitava pinna suurus (olenevalt tootest ja kujundusest on suurim trüki mõõt 60-75 mm) ning värvide arv. Tampotrükki ei ole otstarbekas teha väga väikestes kogustes ja paljude värvidega.DSC_0366

Siiditrükk reklaamkingitustele

Siiditrüki puhul kantakse kujutis trükitavale pinnale läbi trükisiidi, mis on pingutatud raamile. Meetod on lihtne, mis võimaldab kujutisi kanda väga erinevatele materjalidele.
Materjalid: Tekstiil, plastikud (kleepkile, PVC, metall (alumiinium), klaas, paberid ja papid, puit (vineer)

Võimalikud tooted: t-särgid, kaelapaelad, tassid, pastakad, võtmehoidjad, polod, pusad, vihmavarjud, registraatorid, kilekaaned, jne.

Eelised: Suuremate koguste korral on hinna ja kvaliteedi suhe väga kliendisõbralik. Kasutatakse kvaliteetseid värve, mis ei kulu pesus ning on pleekimiskindlad. Värvide gamma on lai, võimalik on trükkida ka hõbeda ja kullaga.
Piirangud: Trükitavate värvide hulk on piiratud 8 värviga. Siiditrükki tasub kaaluda, kui tegemist on suuremate koguste trükkimisega. Väikeste koguste korral on ettevalmistuse kulu toote kohta liiga kõrge.DSC_0368

Graveerimine reklaamkingitustele

Graveerimisel kasutatakse kahte meetodit – mehaaniline ja lasergraveerimine. Lasergraveerimise puhul kõrvetatakse materjali pinnale laserkiirega (näiteks puit ja nahk). Mehaanilise graveerimise puhul tekitatakse soovitud kujutis pinnale lõiketera abil. Graveerida on võimalik erinevaid kujundeid, logo, teksti

Materjalid: klaas, nahk, puit, metall ja akrüülklaas.

Võimalikud tooted: välgumihklid, sildid, karikad, pokaalid, vaasid

Eelised: Graveeritud kujutis on vastupidav ja kulumiskindel.
Piirangud: Graveeritav pind peab olema eelistatult sile ja mitte krobeline. Erinevad materjalid (nahk, puit) käituvad lasergraveerimisel erinevalt, seega on vajalik eelnev testimine ja konsultatsioon, kas tehnoloogia sobib konkreetsele esemele.DSC_0372

Tikand reklaamkingitustele

Masintikand kantakse tekstiilile tikkimismasinal, vastava programmi järgi. Pistete arv ja tikandi pindala määravad toote hinna – mida suurem pindala ja pistete arv, sellest tuleneb lõpphind. Hea kvaliteedi saavutamiseks tuleks kasutada ka aluskangast, mis aitab säilitada kindlat kuju.

Materjalid: erinevad kangad, fliis, siid, lina, trikotaaž, kašmiir, samet, nahk, kunstnahk.

Võimalikud tooted: joped, mütsid, fliisid, sallid, kindad, polod, T-särgid jne.

Eelised: Tikand on efektne, kindel ja kauakestev moodus logo või kujutiste tekstiilile kandmisel. Tikandid ei pleegi ja on vastupidavad ka mehaanilistele mõjudele. Tikandid võivad olla ka metalliseeritud või läikivate kujutistega, sõltuvalt valitud niidist.
Piirangud: Tehnoloogia eeldab ligipääsu toote pahempoolde. Läbi sisevoodri tikkimisel võib vooder toote kortsu kiskuda. Tikandi mõõdud on piiratud, maksimumsuurus võib olla kuni 40x40cm. Samuti ei saa kujutis olla liiga väike, teksti suurus peaks olema vähemalt kõrgusega 5-6mm.

Fullscreen capture 10.04.2013 154831

Pimetrükk, surutrükk reklaamkingitustele

Tootele pressitakse reljeefne logo, tekst või muu kujutis. Kujutis on materjaliga sama värvi, kuid reljeefselt materjalist selgelt eristatav.

Materjalid: nahk, kunstnahk

Võimalikud tooted: kalendermärkmikud, rahakotid, mapid jne.

Eelised: Tootele kantud kujutis on vastupidav tänu reljeefile. Võimalik kanda pindadele, millel muu trükk ei püsi.
Piirangud: Pinnale kantavad logod või kujutised ei saa olla väga detailirikkad. Toote pinnad peavad olema mõlemalt poolt siledad. Kasutada ei ole võimalik erinevaid värvitoone.

Fooliumtrükk reklaamkingitustele
Logo, tekst või kujutis kantakse esemele termilise töötlusega õhuke metallist kile (foolium). Kasutatakse peamiselt kuldsete ja hõbedaste kujutiste loomiseks, muud värvitoonid on veel must, punane, roheline ja sinine. Kujutis pressitakse tootele, seega jääb kujutis toote pinnast veidi madalam.

Materjalid: nahk, kunstnahk

Võimalikud tooted: kalendermärkmikud, rahakotid, mapid jne.

Eelised: Tootele kantud kujutis on vastupidav tänu reljeefile. Võimalik on kanda pinnale metalli värvi kujutis.
Piirangud: Toote pinnad peavad olema mõlemalt poolt siledad. Tehnoloogia ei pruugi sobida kõikide materjalide puhul – värv ei pruugi nakkuda, värvivalik on väike.DSC_0377

Kujundamine
 Valmistame Teile ettevõtte logo, kujundame visiitkaardid, teeme kujunduse erilahendusega toodetele ja palju muud!

 

 

Firmast

Smile Team OÜ on asutatud 2009. aastal. „Rondemor“ on meie kaubamärk, mis on kinnitatatud Eesti  Patendiameti poolt.

SMILE TEAM OÜ  tegevusaladeks on äri- ja reklaamkingitused ning eesmärgiks pakkuda kvaliteetset reklaamkingituste teenust, kus valitud tooted on läbimõeldud ja toetavad  kliendi turunduskontseptsiooni. Oleme paindlikud ja peame oluliseks pakkuda klientidele parima hinna -ja kvaliteedisuhtega tooteid.

Pakume Teile oma kodulehel ülevaate äri- ja reklaamkingitustest, kampaaniameenetest ja reklaamriietest.

Toodud valik on ainult osa pakutavast ning huvi korral meiega kindlasti ühendust võtta. Toredaid ideid leiate ka meie rikkaliku tootevalikuga näidistesaalist. Kõikidele toodetele pakume kvaliteetset trükki ja teisi firma logo jäädvustamise võimalusi. Teeme koostööd paljude  Euroopa suurimate hulgiladudega ning lisaks väiksemate spetsiaaltooteid pakkuvate firmadega.

Ootame Teid külla!